Szanowni czytelnicy do redakcji „Kresowego Serwisu Informacyjnego” nadeszła wczoraj wiadomość, że WSB to pomysł skradziony innym autorom. Jak nam donieśli czytelnicy podobne wieści rozesłano w sieci poprzez pocztę e-mailową. Nie czekając na następne wydanie „Kresowego Serwisu Informacyjnego” gdzie opiszemy sprawę szerzej, już dziś informujemy, że nikt nikomu niczego nie ukradł.

Faktem jest natomiast, że roboczy tytuł inicjatywy zrodzonej na tym serwisie pokrywa się  z tytułem wcześniej wprowadzonym do sieci. Wczoraj, w odpowiedzi na w/p zarzut przeprosiliśmy autorów istniejącej już nazwy. Popełniliśmy dwa błędy , nie sprawdziliśmy czy takowy istnieje i nie podkreśliliśmy, że jest to tytuł roboczy. Po za tym oba pomysły nie mają z sobą nic wspólnego, bo jak we wprowadzeniu jest napisane wszyscy wpisujący biogramy są jego autorami. Tak więc od dziś roboczy tytuł projektu będzie precyzyjniejszy „WASZ WOŁYŃSKI SŁOWNIK BIOGRAFICZNY”. W stosownym momencie ogłosimy konkurs na jego ostateczną nazwę, sami go piszecie sami podejmiecie decyzję o jego tytule. Redakcja tym razem sprawdzi, czy już podobny nie istnieje.


GTranslate

plbebgzh-TWhrcsdanlenetfrgldeelhuitjalvltnoptrorusrskslessvukyi

Włamanie do serwisu

Strona odtworzona po ataku hakerskim. W przypadku dostrzeżenia braków i niespójności z poprzednią zawartością serwisu oraz w celu zgłoszenia ew. uwag prosimy o kontakt z nami.

Wołyń naszych przodków

wp11.jpg

PAMIĘTAJ PAMIĘTAĆ

Czytaj także

 

 

Rzeź Wołyńska

lud7.jpg

Szukaj w serwisie

Gościmy

Odwiedza nas 605 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
9573854