Ks. T. Isakowicz- Zaleski na swoim blogu pisze:  Dzisiaj w "Gazecie Polskiej Codziennie" ukazuje sie mój felieton, krytykujacy postępowanie prezydenta Bronisława Komorowskiego. Z tego powodu odmówiłem udziału w dzisiejszej konferencji, która odbywa się w Pałacu Prezydenckim.

W odpowiedzi na pisemne zaproszenie odpisałem ministrowi Maciejowi Klimczakowi, podsekretarzowi stanu w Kancelarii Prezydenckiej.

 

Szanowny Panie Ministrze,

 

dziękuję za zaproszenie na konferencję, która odbędzie się 20 bm. Zaproszenia jednak przyjąć nie mogę, gdyż Pan Prezydent Bronisław Komorowski wspólnie z postkomunistycznym prezydentem Ukrainy Wiktorem Janukowyczem ma zamiar postawić fałszywy znak równości pomiędzy ludobójstwem dokonanym na Polakach, Żydach i Ormianach przez nacjonalistów ukraińskich z UPA, a walkami zbrojnymi w Sahryniu k. Hrubieszowa, które żołnierze AK i BCh prowadzili z hitlerowskimi kolaborantami.

 

W tej sprawie 10 bm. protestowałem pod Pałacem Prezydenckim.

Więcej na stronie: http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=4883

 


GTranslate

plbebgzh-TWhrcsdanlenetfrgldeelhuitjalvltnoptrorusrskslessvukyi

Włamanie do serwisu

Strona odtworzona po ataku hakerskim. W przypadku dostrzeżenia braków i niespójności z poprzednią zawartością serwisu oraz w celu zgłoszenia ew. uwag prosimy o kontakt z nami.

Wołyń naszych przodków

wp7.jpg

PAMIĘTAJ PAMIĘTAĆ

Czytaj także

 

 

Rzeź Wołyńska

lud11.jpg

Szukaj w serwisie

Gościmy

Odwiedza nas 1419 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
8743457