Szanowni Państwo,

Zapraszamy do kolejnej edycji zadania RODACY-BOHATEROM, w ramach której organizujemy ogólnopolską akcje zbierania darów do PACZKI ŚWIĄTECZNEJ DLA POLSKIEGO KOMBATANTA NA KRESACH - BOŻE NARODZENIE 2013 . Jednocześnie informuję, że właśnie otrzymaliśmy z MCiA zgodę na rozszerzenie zbiórki na inne niż tylko kombatanckie środowiska. Będziemy wspierać paczkami w pierwszej kolejności naszych Kresowych weteranów AK, ale też polskie rodziny wielodzietne, osoby samotne, rodziny i osoby wskazane przez Związki Polaków na Ukrainie, Litwie i Białorusi a także Mołdawii.

Oprócz tego akcja RODACY-BOHATEROM  zebrane fundusze finansowe może przeznaczać na:
organizacje transportów paczek na Kresy, wsparcie finansowe kombatantów w zakresie pomocy medycznej i sanatoryjnej,
ochronę miejsc pamięci na Kresach i w Polsce, zwłaszcza dotyczące upamiętniania Polskiego Państwa Podziemnego i Żołnierzy II Konspiracji.
Tak więc akcja się rozszerza i mamy nadzieję, że zwiększone cele zadania tylko to zadanie jeszcze bardziej wzmocni i wypromuje.

Zapraszamy darczyńców do współpracy a chętnych do organizacji zbiórek na swoim terenie i w swoich środowiskach.
Kontakt: tel. 00 48 71 3555203, 607440176, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły projektu RODACY-BOHATEROM 2013 na stronie: http://www.odraniemen.org/projekt/paczka-dla-polskiego-kombatanta-na-kresach-boze-narodzenie-2013

 

Konto akcji: NORDEA BANK SA 32 1440 1387 0000

0000 1244 4184

KONIECZNIE Z DOPISKIEM RODACY-BOHATEROM

 


GTranslate

plbebgzh-TWhrcsdanlenetfrgldeelhuitjalvltnoptrorusrskslessvukyi

Włamanie do serwisu

Strona odtworzona po ataku hakerskim. W przypadku dostrzeżenia braków i niespójności z poprzednią zawartością serwisu oraz w celu zgłoszenia ew. uwag prosimy o kontakt z nami.

Wołyń naszych przodków

wp11.jpg

PAMIĘTAJ PAMIĘTAĆ

Czytaj także

 

 

Rzeź Wołyńska

lud18.jpg

Szukaj w serwisie

Gościmy

Odwiedza nas 595 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
8707059