Stowarzyszenie Patriae Fidelis dołączyło do naszej akcji zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy w sprawie ustanowienia dnia 11 lipca "Dniem Pamięci Męczeństwa Kresowian". Wczoraj napisali do nas: Rozpoczęliśmy zbierać podpisy na naszych ostatnich spotkaniach w trzech miastach Wielkiej Brytanii. Nasze Stowarzyszenie ma swoje oddziały w kilku miastach Zjednoczonego Królestwa oraz  jeden w Hiszpanii. Pamięć o Kresach oraz o ofiarach mordów dokonanych na mieszkańcach tamtych terenów Polski, utrzymywanie więzi między rodakami  jest jednym z zadań jakie nasze Stowarzyszenie sobie stawia. Więcej o nas można przeczytać na stronie http://patriaefidelis.pl/ oraz mamy także stronę na facebook

https://www.facebook.com/PatriaeFidelis.   W najbliższą niedzielę będziemy zbierać podpisy w Londynie i Manchesterze. Wkrótce zamieścimy informacje o tym na naszej stronie. Kontakt do koordynatora w  sprawie zbierania podpisów Bartosz Dziatkiewicz  tel 07840562102

Z poważaniem

Bartosz Dziatkiewicz, wiceprezes


GTranslate

plbebgzh-TWhrcsdanlenetfrgldeelhuitjalvltnoptrorusrskslessvukyi

Włamanie do serwisu

Strona odtworzona po ataku hakerskim. W przypadku dostrzeżenia braków i niespójności z poprzednią zawartością serwisu oraz w celu zgłoszenia ew. uwag prosimy o kontakt z nami.

Wołyń naszych przodków

wp11.jpg

PAMIĘTAJ PAMIĘTAĆ

Czytaj także

 

 

Rzeź Wołyńska

lud10.jpg

Szukaj w serwisie

Gościmy

Odwiedza nas 479 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
9587284