Na ulicach Warszawy pojawiły się plakaty - "Wołyń 43". Jak widać na zamieszczonych fotografiach, plakaty naklejane są na bilbordach reklamowch które "za chwilę" będą zapewne zaklejone plakatami wyborczymi.

Plakaty przypominają mi lata dzieciństwa kiedy kredą na ceglanych murach wypisywaliśmy napis KATYŃ. Jak widać kredę dzisiaj zastępują plakaty. Dobry to znak i świetne hasło "PAMIĘTAJ PAMIĘTAĆ". Ciekawi mnie czy będzie dostrzeżony przez tych którzy projekt uchwały Sejmu w sprawie Dnia Męczeństwa Kresowian skutecznie zamietli pod dywan. Wygląda mi na to, że już niebawem wołający o prawdę Wołyń i całe Kresy II RP wreszcie się jej doczekają. Dziesiątki lat kłamstwa o Kresach i Wołyniu to chyba wystarczający okres by wreszcie całą prawdę wydobyć z mgły zakłamania.

 

UWAGA!!!

Pamiętaj pamiętać, że wszelkie kopiowanie, drukowanie i przekazywanie innym WSKAZANE

/Komentarze zamieszczone przez zarejestrowanych czytelników serwisu ukazują się natychmiast tzn. bez oczekiwania na akceptację moderatora.


GTranslate

plbebgzh-TWhrcsdanlenetfrgldeelhuitjalvltnoptrorusrskslessvukyi

Włamanie do serwisu

Strona odtworzona po ataku hakerskim. W przypadku dostrzeżenia braków i niespójności z poprzednią zawartością serwisu oraz w celu zgłoszenia ew. uwag prosimy o kontakt z nami.

Wołyń naszych przodków

wp10.jpg

PAMIĘTAJ PAMIĘTAĆ

Czytaj także

 

 

Rzeź Wołyńska

lud15.jpg

Szukaj w serwisie

Gościmy

Odwiedza nas 594 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
10077160