Nasza sytuacja, nie tylko Radia Lwow, lecz wszystkich mediów na Ukrainie jest naprawdę tragiczna. W ostatnim artykule na stronie radiowej, o wizycie Ciska do Lwowa, można usłyszeć wszystko i stosunek MSZ do mediów polskich na Ukrainie. Jest to długie nagranie, ale warte wysłuchania. Co do naszej redakcji, to od początku roku redakcja jest zadłużona na prawie 7 tys. dolarów!!!  Jeżeli interesują szczegóły, podaje nr i maila do prezesa Teresy Pakosz: +380676750662, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam i prószę, wg możliwości o rozprzestrzenienie tej informacji, ponieważ juz jest koniec lipca, a żadne! medium na Ukrainie nie dostało finansowania. Nic oprócz jakichś wątłych obietnic ze strony fundacji czy MSZ.

Naszym zdaniem: gdzie jest mniej Polaków i gazeta ma mniejszy nakład -  nie zostanie sfinansowana, no i odpowiednio ci Polacy polskiej gazety nie potrzebują. Czy oni chcą aby Polskość tutaj zginęła ostatecznie? Chyba tak. A min Sikorski i Cisek to ignoranci, a przyjmujący ich we Lwowie konsul generalny Drozd - były pracownik SB PRL. I jak tu funkcjonować? Dojdzie do tego, ze stracimy ostatecznie nasze siły i polskie media naprawdę przestana istnieć. Wszystko zmierza właśnie ku temu. Najbardziej oburzający zarzut ze strony MSZ - ze nie korzystamy z pomocy sponsorów  samorządów lokalnych. Czy min zdaje sobie sprawę co mówi? Na zachodniej Ukrainie wszystkie samorządy składają sie z banderowców, czyli przedstawicieli partii Swoboda. Wymawiają nam osobiste ambicje i pretensje do państwa polskiego. A my pracujemy społecznie!


Mamy jedyna nadzieje na zainteresowanie sie nami mediów z Polski i jakiś szum który być może wpłynie na MSZ. Prosimy o pomoc!


Marysia Pyz. Lwów


GTranslate

enfrdeitptrues

Włamanie do serwisu

Strona odtworzona po ataku hakerskim. W przypadku dostrzeżenia braków i niespójności z poprzednią zawartością serwisu oraz w celu zgłoszenia ew. uwag prosimy o kontakt z nami.

Wołyń naszych przodków

wp6.jpg

PAMIĘTAJ PAMIĘTAĆ

Czytaj także

 

 

Rzeź Wołyńska

lud6.jpg

Szukaj w serwisie

Gościmy

Odwiedza nas 479 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
13421089